Piotr Gajda

Prezes fundacji AKEDA

Właściciel agencji kreatywnej AQQ, która od 8 lat prowadzi działania zmierzające do coraz lepszej rozpoznawalności marek i firm w przestrzeni wirtualnej i tradycyjnej. Agencja skupia się na budowie wizerunku firm w przestrzeni SoMe, prowadzi również całościowe doradztwo w zakresie Graphic Design. Zespół agencji współpracuje z blogerami, influencerami podnosząc rozpoznawalność marek i firm. Agencja jest również aktywna w zakresie doradztwa dotyczącego Fundraisingu dla organizacji pozarządowych.

Fundator i Prezes Zarządu fundacji AKEDA, w której realizuje swoje marzenia o aktywności prowadzącej do poprawy świata. Najbliżej mu do projektów zmierzających do odmiany życia dzieci i młodzieży w Afryce. Projekt African Music School jest dla niego ważną iskrą, która pokazuje młodzieży z kraju ogarniętego niepokojem szansę na inne, lepsze życie.

Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, z którymi najchętniej spędza czas podczas wędrówek w górach.

Wielbiciel książek Gabriela Márqueza i José Saramago. Od niedawna zafascynowany pamiętnikiem “Szkice piórkiem” Andrzeja Bobkowskiego.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.