Absolwenci AMS

ABSOLWENCI AMS

Christophe, Jospin, Hipolit African Music School doczekała się pierwszych absolwentów. I to jakich! Trójka naszych najzdolniejszych uczniów rozpoczęła naukę w prestiżowych szkołach muzycznych (dosłownie na całym świecie). Christophe walczy o stypendium do Berklee w USA. To najlepsza szkoła muzyczna na świecie.

Spędził tam 5 tygodni, a teraz trwa proces weryfikacyjny. Nasz gitarzysta wrócił tymczasowo do Afryki, aby skończyć szkołę średnią i uzyskać maturę. Jospin wyrusza niebawem do Nancy we Francji, gdzie będzie doskonalił swoje umiejętności gry na gitarze basowej. Z kolei Hipolit przyleciał już do Krakowa i uczy się w krakowskiej szkole jazzu.

Wierzymy, że niebawem będzie najlepszym perkusistą w naszym kraju. Całą trójkę można było zobaczyć w Polsce w czasie pierwszej oficjalnej trasy koncertowej African Music School w naszym kraju, która odbyła się w 2021 roku. Mamy nadzieję, że coraz więcej naszych muzyków będzie godnie reprezentować AMS na arenie międzynarodowej.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.