Piotr Gajda

Prezes Zarządu Fundacji AKEDA

Fundator i Prezes Zarządu Fundacji AKEDA, w której realizuje swoje marzenia o aktywnościach prowadzących do poprawy świata. Najbliżej mu do projektów zmierzających do odmiany życia dzieci i młodzieży w Afryce. Projekt African Music School jest dla niego ważną iskrą, która daje młodzieży z kraju ogarniętego niepokojem szansę na inne, lepsze życie.

Jednocześnie właściciel agencji kreatywnej AQQ, która od 8 lat prowadzi działania zmierzające do coraz lepszej rozpoznawalności marek i firm w przestrzeni wirtualnej i tradycyjnej. Agencja skupia się na budowie wizerunku firm w przestrzeni SoMe, prowadzi również całościowe doradztwo w zakresie Graphic Design. Zespół agencji współpracuje z blogerami i influencerami, jest również aktywny w zakresie doradztwa dotyczącego fundraisingu dla organizacji pozarządowych.

Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci, z którymi najchętniej spędza czas podczas wędrówek w górach. Wielbiciel książek Gabriela Márqueza i José Saramago, od niedawna zafascynowany pamiętnikiem “Szkice piórkiem” Andrzeja Bobkowskiego.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.