Podziel się swoją radością

Pomysł na akcję “4 Kroki Szczęścia” powstał jako działanie towarzyszące projektowi African Music School. Kiedy powstała szkoła muzyczna w Bouarj, stało się jasne, że trzeba rozpocząć działania zmierzające do tego, aby jak najszybciej postawić odpowiedni budynek i zapewnić uczniom instrumenty, na których mogliby uczyć się grać. 

Pomyśleliśmy wtedy, że zaprosimy do udziału w tym projekcie także pary młode. Od razu pojawiło się zainteresowanie ze strony narzeczonych, którzy w czasie swojego ślubu decydowali się przeprowadzać zbiórkę na rzecz AMS. 

Akcja nieprzerwanie trwa i cieszy się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do tego, aby goście weselni, zamiast wręczania kwiatów, przekazywali do puszki darowizny na rzecz AMS. Ten niewielki gest może zmienić bardzo dużo w życiu naszych uczniów. Całość wpłaconych środków jest wykorzystywana na rozwój African Music School, a para młoda staje się aktywną częścią całego przedsięwzięcia, przekazując cząstkę swojego szczęścia afrykańskiej młodzieży.

Każdej parze narzeczonych zainteresowanej wzięciem udziału w programie “4 Kroki Szczęścia” najpierw przesyłamy materiały, które ułatwiają poinformowanie gości weselnych o planowanej zbiórce na rzecz AMS. Z kolei po wpłacie środków na konto Fundacji, wysyłamy podziękowanie i niespodziankę, która – mamy nadzieję – pozwoli na długo zapamiętać ich wkład w rozwój szkoły muzycznej w Afryce.

Po więcej szczegółów zapraszamy na dedykowaną stronę internetową:

https://4krokiszczescia.pl/

Wszystkich ZAKOCHANYCH zapraszamy do włączenia się budowę szkoły muzycznej!

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.