Agata Bajno

Agata Bajno

Swoją przygodę z Fundacją AKEDA rozpoczęła od koncertu muzycznego „Zadymka for Africa” w styczniu 2023 roku, gdzie po raz pierwszy usłyszała o African Music School. Pomaganie innym daje jej dużo radości i zadowolenia, wzmacnia poczucie społecznej odpowiedzialności.

Zawodowo jako radca prawny specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa autorskiego, w szczególności branży muzycznej, ochrony dóbr osobistych, ochrony wizerunku, dobrego imienia, prywatności, renomy osób. Zwolenniczka negocjacji, mediacji oraz alternatywnych metod rozwiązywania sporów (ADR). Respektowanie praw człowieka, udział w akcjach charytatywnych, pomoc innym ludziom, dzięki którym można zmienić postrzeganie świata przez osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji są ważnymi wartościami, którymi kieruje się w życiu.

Łączy świat artystyczny ze światem prawnym, świat artystycznego Krakowa i świat artystycznej Warszawy. Współpracuje z artystami, aktorami, producentami muzycznymi oraz producentami filmowymi łącząc swoje pasje i zainteresowania z wykonywaniem zawodu.

W chwilach wolnych uwielbia obcować z kulturą i sztuką, odpoczywa podróżując, maszerując z kijami poznając najbliższą okolicę, w której aktualnie przebywa. Miłośniczka ciszy, spokoju, pięknych krajobrazów, Mazur oraz Włoch.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.